• Emirin Yolu 8. Bölüm ?zle

   

  Engin'in yapmış olduÄŸu bir atak ile tekne içerisinde yaÅŸananların dışarıya sızmasını önlemiÅŸtir. GüneÅŸ'e yaptığı o kadar hatadan sonra hislerini ona belli etmemeye çalışır, hislerine yenik düÅŸmemesi lazım. GüneÅŸ ise Emir ile birlikte çalışmayı kabul eder fakat ters giden bir durum söz konusudur. Emir, GüneÅŸ'e uzak kalır ve soÄŸuk davranır. Emirin Yolu 8. Bölüm Ä°zle.

  Ne yapacağını bilemeyen GüneÅŸ, Emir'in bu buz gibi davranışlarını anlamak adına ona yakınlaÅŸmaya çalışır. Fakat GüneÅŸ bu kez gördüklerinin karşısında adeta yıkılır ve bir anlam veremez. Öte yandan Yavuz Emir'in bir ÅŸeyler karıştırdığını düÅŸünür ve onu takip altına alır. Engin ise istediÄŸi amellerine her saniye daha fazla yaklaÅŸmaktadır ve Emir ile yavuzu birbirlerine düÅŸman emek için bir oyun daha sergiler. Engin bu yolda yalnız deÄŸildir. Sanem kendi çıkarı için Engin'in safında yer alır. Emirin Yolu Ä°zle.

  Fakat, Sanemin hiç hesaba katmadığı bir durum ortaya çıkar ve Sanem ölümle burun buruna gelir. Emir, Enginin planı yüzünden sadece Yavuz ile deÄŸil GüneÅŸ ile de karşı karşıya gelmektedir. Bu arada GüneÅŸ, kendisini Emir'den geri çekmek ve ona olan aÅŸkını yok etmek için Engin'in evlenme teklifini ani bir kararla kabul etmiÅŸtir. Bütün bunları öÄŸrenen emir ise olanlara artık daha fazla sessiz kalmayacak ve sessizliÄŸini bozarak her ÅŸeyi anlatacaktır. Güzel bir bölüm yine bizlerle. Ä°yi seyirler. Emirin Yolu Son Bölüm Ä°zle.


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :