• Karaday? 9.Bölüm ?zle

   

  Mahir, Turgut’un evinde önemli bir ipucu elde eder. Feride’ye gelen anahtarla bu ipucunu birleÅŸtirip Feride ile Büyükada yollarına düÅŸer. Geri dönüÅŸ vapurunu kaçırınca da orda kalmak zorunda kalırlar. Ayten, Mahir’in Ada’da kalacağı haberini alınca yıkılır. Karadayı 9. Bölüm Ä°zle.

  Mahir’in gizli görevde olduÄŸuna inanan Turgut, ondan kurtulmanın yollarını ararken Feride ile daha da yakınlaÅŸtıklarına tanık oldukça delirir.
  Necdet’in ihbarı üzerine Dalyan Rıza tutuklanınca, Necdet artık onun yerine geçer. Mahir’e ve mahallesine zarar vermek için artık bütün imkânlara sahip olmuÅŸtur.
  Mahir için çember giderek daralmakta, zamansa azalmaktadır. Mahir ve Feride’yi el ele gören Ayten’in dünyası başına yıkılır. Mahir’e hesap sorar ama aldığı cevaplar aralarındaki gerginliÄŸi iyice tırmandırır. Dalyan’ın yerine geçen Necdet ise mahalle ile ilgili hain planlarını uygulamaya baÅŸlar.   Buldukları dosyaları herkesten gizli geceleri inceleyen Mahir ve Feride giderek daha da yakınlaşırlar. Ä°puçlarını takip ettiklerinde sonunda bir isme ulaşırlar. Karadayı 9.Bölüm Ä°zle

  Onları adım adım takip ettiren Turgut, artık bu davaya bir son vermesi gerektiÄŸini anlar ve akılları donduracak bir karar alır. Evde ise Ayten ve Mahir’in ailesi hazırladıkları yemekte Mahir’i beklemektedirler. Karadayı  Ä°zle


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :