• Ustura Kemal 8.Bölüm izle

   

  Kemal ve çetesinin Angelinin kızlarıyla Tatavla sokalarındaki maceralarında tansiyon gittikçe yükselir. Angeli, oğlunu kurtarmak isterken Hristo’nun tecavüzüne davetiye çıkarır.  Diğer yandan Vural ve Keriman’ın yasak aşkları daha bir alevleniyordur. Vural hayatı boyunca ilk kez erkekliğini hissetmeye başlamıştır.Ustura Kemal 8.Bölüm izle.  Ustura Kemal’in başında başka bir tehlike daha vardır. Gülnaz’ın kocası Vural’ın, Usturaİşgal Güçleri’nin baskılarını iyice arttırdığı, vatana ihanet edenlerin, gerçek vatanseverleri İhanet-i Vataniyye ile suçladığı günlerde;

  Hristo Ustura Kemal’i ayağına getirtmek ve onu haklamak için Lebbe ve İsmail’i kaçırmıştır. Ustura Kemal hemen harekete geçerken Angeli de Kemal’den sakladığı oğlu İsmail’den dolayı Ustura’nın peşine takılmıştır. Ancak Rum çetecileri Tatavla’nın bütün sokaklarında yoğun güvenlik önlemleri almışlarıdır. Kemal’i öldürmesi için tuttuğu Ağır Hasan da Kemal’in peşindedir. Bunu öğrenen Gülnaz Kemal’i bulmak için hayatını tehlikeye atar…Ustura Kemal ve ekibinin, Lebbe ve İsmail’i kurtarması imkansız görünüyordur.  Kemal ve Angeli elbirliğiyle Tatavla’yı karıştıracak bir plan yaparlar. Ancak planları bir yere kadar istedikleri gibi gider.

  Diğer yandan Kemal kendisini öldürmek için peşine düştüğünü sandığı Ağır Hasan’la burun buruna gelir. Her iki tarafta da silahlar çekilir.


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :